«Черкаський Дніпро» витягнув "мертвий" матч

«Черкаський Дніпро» – «Кремінь» Кременчук 3:2 (0:1)

15 липня 2017 року. Центральний стадіон. 870 глядачів. +23. Поле – 4. Початок о 17 год.

«Черкаський Дніпро»: О.Будюк, Д.Шведенко, О.Тарасенко, Р.Сутченко, А.Сторчоус, А.Крамар, В.Бойко, Л.Кошадзе (Д.Шурубура, 90+3), В.Зоря (В.Тенжицький, 81), Р.Качур, Є.Смірнов (В.Чорний, 52). Запасні: Є.Панченко, С.Нікішов, І.Жох. Тренер: О.Кирилюк.

«Кремінь»: В.Онопко, Б.Бичков, Д.Ентін (Є.Кравчук, 81), О.Квачов, О.Горват, В.Піскун (Д.Тєртишний, 59), А.Прошенко (М.Богданов, 62), С.Степанчук (В.Олійник, 89), Б.Боровський, І.Янаков (В.Саркісян, 77), І.Тимченко. Запасні: А.Олійник, С.Ченбай. Тренер: С.Ященко.

Голи: О.Квачов (35), І.Тимченко (48) – Л.Кошадзе (55 пен., 84 пен.), В.Чорний (75).

Попередження: Д.Шведенко (54), Л.Кошадзе (89) – В.Піскун (32), Б.Бичков (55), С.Степанчук (64).

Провали в захисній ланці дніпрян дозволили приїжджій команді досить легко повести у рахунку із різницею в два м’ячі. У першому голі грубо на виході помилився Орест Будюк – банальний навіс і Олександр Квачов кивком голови закинув за вуха голкіперу «Черкаського Дніпра». А на початку другого тайму Степанчук – Боровський – Тимченко пошматували захист господарів поля – 0:2.

Здавалося гру було зроблено, глядачі почали покидати свої місця …

150717 d2

Проте значно оновлена команда проявила неабиякий характер і переломила хід гри на свою користь. «Кремінь», який по багатьом показникам переважав свого опонента, буквально зупинився та привіз у свої ворота два пенальті.

Героями матчу стали Леван Кошадзе та дебютант Вадим Чорний.

На 51-ій хвилині удар Андрія Сторчоуса із гострого кута парирував голкіпер кременчужан, а на підборі грузин поцілив у стійку воріт.

За чотири хвилини Будюк сильно вибив м’яча від власник воріт – Віталій Зоря, підхопивши шкіряну кулю, увірвався до карного майданчика, де був зупинений поштовхом у спину. Леван Кошадзе, розвівши по кутам Віталія Онопка і м’яч, чітко реалізував одинадцятиметровий удар.

У середині другого тайму суперники обмінялися гострими контрвипадами – Андрій Сторчоус класним дальнім ударом пробив над поперечкою, а біля протилежних воріт Богдан Боровський після флангової передачі головою підрізав «смугастого» під дальню стійку.

150717 d3

На 75-ій хвилині, Вадим Чорний, розібравшись із захисником, поцілив у ближню «шістку» – 2:2. А переможну крапку у грі ударом із «точки» поставив Леван Кошадзе.

Фінальний свисток здійсняв справжню ейфорію у черкаських вболівальників.