Написав Administrator
|
Вівторок, 10 січня 2017, 14:00 |
Одноосібним лідером залишається 16-річний нападник "Дніпро-80-ТОП Дома" Артем Олійник із 11-ма голами в активі.
Бомбардири Чемпіонату області з футзалу після 5 турів
Топ-6: Артем Олійник - 11 м'ячів (Перша ліга, Дніпро-80-ТОП Дома) Сергій Мачульський - 10 м’ячів (Перша ліга, Юрія-Фарм)
Євген Транафілов - 9 м'ячі (Перша ліга, Юрія-Фарм)
Вадим Чорний – 8 м'ячів (Вища ліга, Яснозір'я) Денис Бреус – 8 м'ячів (Екстра-ліга, Енергія) Владислав Ковтуненко – 7 м'ячів (Перша ліга, Дніпро-80-ТОП Дома)
Повний список:
Перша ліга "Юрія-Фарм" Трандафілов 9 Мачульський 10 Третяк 2 Тараненко Шевченко Калашник 3 Жупинас
"Батьківщина" Артеменко 4 Орел 4 Будулай
Малишев
Бурлай
Катеринич 3
"Рось-ЧПТ" Ольховий 3 Бондаренко Довбаш 2 Масло 5 Садловський
Мартиненко 2
Кравчук
Гонда
"Мелагрейн" Бондаренко 4 Краселюк Тригуб 2 Пуш 3
Казначєєв 2
Мовчан
"Матусів" Коломацький 4 Мойсєєв 3 Джиоєв 2 Силка
Грудницький 3
"Дніпро-80-ТОП Дома" Олійник 11 Ковтуненко 7 Полуницький 4 Фощій 3 Ткаченко Шиятий 3
Кузьменко
Борщ 2
"Катеринопіль" Плахотнік 3 Михайлишин Коріненко 3 Білоус В. 5 Король Чернієнко 3
"Шполабудматеріали" Петраков 3 Вєтушко 3 Маняк 3 Неїжпапа Шпиця 4
Моторний 2
"Маїс" Чуприна 2 Суський 3
Шмиголь
Сидоров
Сипченко
Магльований
Вища ліга "Рятівник" Лісняк 2 Панченко 3 Мельничук
Горбань
Дєдов
"Росава" Нікітенко 4 Кисіль 3 Литовченко Конюша 3 Франчук 3 Баранов 3
Сорокін
Бовшик
"Червона Слобода" Магльований Валашенко 3 Сахно Макогон 5
Дяченко 2
Шкондін
"Спартак" Березюк Міхновський 2 Бутенко
Давиденко 3
Іскра
"Яснозір'я"
Чорний 8 Мотороніч Осика Марченко 2 Доненко 2
Шведенко
ФК "Черкаси" Литвинов 2 Кубрушко 3
Цюпаченко
"Мошни" Хрипченко 2 Бобінський 5 Дробот
Дорош В.
Дорош М.
"Арка" Лобачов Зубко 4 Гордієнко Єременко 2 Бондар Забєлов
Курінний
"Шевченків край" Ткаченко 2 Раковський 5 Шпиця 3
Павленко
Снісар
Гаврильченко
Екстра-ліга ПП "Валюк" Дмитренко 3
Стайков Г. 2
Стайков Ю.
Аджубей
"Цетус" Сидоренко 3 Щерба 2 Бобков 2 Остапчук 2
Волощук
Іскра
Євтушевський 2
Присяжнюк П.
Манжела
"ЛНЗ-Лебедин" Осика Алєксандров В. 2 Раковський 3 Гуд Вакуленко 2
Охременко
Кучер
"Рувер" Алєксандров І. Пархоменко 2 Андрійченко А. 2
"Солтекс" Лобов 5 Петришин 2 Аргєєв Стєпанов 2 Ткаченко 4
Калініч
"Шарм" Гопка 3 Трандафілов Бабенко Мачульський 2 Грищенко 2
Бойко 2
Хрипченко
Куц
"Епіцентр" Яворський 2 Дєдов Ситник
"Енергія" Зоря 2 Бреус 8 Підвисоцький 2
"Хімелектробуд" Бондаренко Авер'янов 5
"Одна Родина" Чорний 5 Пономаренко 2 Гамалій Агарін Біда 3
Передерій |