У важкому матчі "Зоря" вириває перемогу у Золотоноші

Голи: Дмитренко (33) – Кошадзе (49), Трандафілов (90+4)

Ураган: Масенко, Хомут, Безгуба,  Дмитренко, Дробітько, Сухостат, Алєксєєв, Чуприна, Іскра, Малимон , Діхтяренко

Виходили на заміну: Аргєєв, Литвинов

Зоря: Єрошов, Зоря, Тарасенко, Островський, Парфьонов, Листопад, Грищук, Трандафілов, Ткаченко, Кошадзе, Гопка

Виходили на заміну: Мачульський, Сторчоус, Індутний, Калініч

Минулорічні учасники фіналу Кубка області вперше у цьому сезоні зіграли свій матч. Здавалося б «Зоря» знаходиться на піці своєї форми, а «Ураган» явно недобирає очки на старті сезону, доля такого матчу ймовірно могла б визначитися дуже швидко. Причому «Зоря» на старті гри притисла господарів так, що аж «шви тріщали». Цілком вірогідно, що саме це, а точніше відбита стартова навала суперника, дала упевненість «Урагану». Команда Миколи Безгуби зрізала кілька масованих атак і підкреслила власну мотивацію широким переміщенням по полю. Інколи господарі навіть оборонялися всією командою, але така щільність напевне не є постидною, якщо діючий чемпіон не може створити стовідсоткові гольові моменти.

z2IMG 0385

Більше того першими у цьому матчі забили кривоносівці. «Ураган» двічі у середині першого тайму заробив право на пробиття штрафного неподалік карного майданчика. Одним з них і скористався Дмитренко. Як нам зізнався сам універсальний гравець господарів пробивав він на силу і в цьому моменті йому більше пощастило. Справа в тому, що стінка гостей розвалилася і через «відвалений штахет» м’яч влетів у ворота Єрошева – 1:0. Після цього голу на 33-й хвилині гри «Зоря» почала грати агресивніше . Однак бажання пошвидше відігратися не дало можливість це зробити гостям у першому таймі. Передачі в недодачу, удари у молоко з вбивчої позиції були звичною справою для футболістів «Зорі» у першому таймі.

zpristrilIMG 0341

Дмитренко пристрілюється зі штрафного, наступний удар буде результативним

П’ятнадцятихвилинна перерва допомогла «Зорі» ненадовго позбутися гарячкуватості у підготовці атак і вже на 49-й хвилині гри зрівняли рахунок. Вдалося це Левану Кошадзе. На удар впритул грузина спершу зреагував Масенко, однак м’яч викотився на Левана, який вдруге уже холоднокровно ним розпорядився. Майже відразу після цього Ткаченко міг замкнути навісну передачу на дальній стійці, але вивести вперед свою команду не зумів.

z6IMG 0375

Варто відзначити доволі дисципліновану гру «Ураган», який, прийшовши до тями після перших хвилин другого тайму, вміло відбивався і побудував свою гру на контратаках. Причому до нічиєї «Ураган» був неймовірно близький, йому не вистачило лише однієї хвилини! Переможний гол «Зоря» забила на 94-й хвилині гри. Далеке закидання у штрафний майданчик виловив Трандафілов, який і вколотив м’яч у ворота з метрів дванадцяти – 2:1 – «Зоря» таки вириває важку перемогу у Золотоноші.

z6IMG 0400

Євгеній Трандафілов: «У нас непростий графік, у середу ми зіграли важку гру у чемпіонаті аматорських команд. Сьогодні багато що не виходило, але ми забили. Нам пощастило, адже перемогли завдяки останній атаці, я просто влучив по м’ячу».