«Гірник» (Кривий Ріг) - «Славутич» (Черкаси) - 2:1 (1:0)

451401782374 gorn-slavut-2-1-37tur-2-6-14-30

Голи: Гвоздевич, (24), Перін, (55) – Фаворов, (53)

«Гірник»: Гурін, Голуб, Павлов, Баєнко, Васильєв, Рябов (Ковальчук, 89), Довбун (Горват, 55) (Остренко, 90+2), Григорик, Гвоздевич (Бука, 75), Перін, Борш (Черник, 63).

«Славутич»: Мирный, Обревко, Тарасенко, Музыка, Шопин, Кошелюк (Мироненко, 61), Фабунми (Лобов, 73), Фаворов, Вадим Гонщик (Чеботарьов, 63), Бушман (Захаревич, 46), Дацюк (Ушаков, 58).

Боротьба за путівку до Першої ліги цьогоріч була не такою вже й гострою. Чотири команди, які підвищаться у класі стали відомі ще до останнього туру. Можливість зачепитися за вакантну четверту путівку черкаський «Славутич» втратив сьогодні. Зважаючи на складне турнірне становище, у яке команда Юрія Бакалова себе загнала усередині весни, сьогодні у Кривому Розі «Славутич» влаштовувала виключно перемога. Такий же результат потрібен був і «Гірнику», який достроково здобував би право на участь у Першій лізі.

За рівного футболу краще свої шанси використали господарі. Вони забили ще у середині першого тайму, після розіграшу кутового Гвоздевич відкрив рахунок. Відігралися черкасці у другій половині гри, також після стандарту, цього разу подачу з кутового замкнув Фаворов – 1:1. Однак за дві хвилини господарі повернули собі перевагу, відзначився Перін – 2:1. Наприкінці гри повна перевага була у «Славутича». На стандарти навіть ходив голкіпер черкасців, але безрезультатно – 1:2 – поразка черкасців, яка для «Славутича» робить формальністю два заключні тури Першої ліги. А «Гірник» у стиковому матчі оформив одну з чотирьох путівок у Перший дивізіон.