Переможцем турніру «1 на 1» став Ярослав Войтович
Написав Стас Лопес
Неділя, 25 травня 2014, 16:12

2IMG 9305

У Черкасах фінішував маштабний баскетбольний турнір «1 на 1». Участь у змаганнях узяли хлопці 1998-2000 рр. народження.

Переважна більшість юнаків – вихованці школи «Черкаських Мавп». Є й ті, хто прийшов на ігровий майданчик без досвіду тренувань у нашому клубі, таких серед майже 50-ти учасників було 14. Сам турнір тривав у трьох ігрових залах обласного центру протягом місяця і складався з двох етапів. У першому хлопці зіграли кожен з кожним, а в другому – 32 кращих розпочали запеклу боротьбу у плей-оф. До півфіналу дійшли переважно гравці «Черкаських Мавп-99». А це: Антон Мельник та Ярослав Войтович, які посіли, відповідно, перше та друге місця регулярного чемпіонату, а також Нікіта Симоненко та наймолодший гравець фінальної четвірки Денис Бачурін (2000-го р.н.).

3

В результаті, у півфіналі Мельник переграв Бачуріна (7:4, 7:5), а Войтович був сильнішим за Симоненка (7:5, 7:3). Матчі за нагороди відбулися у ПС «Фотоприлад» і також завершилися сухими перемогами фаворитів. Цього разу хлопці відіграли по три матчі. Бронзу турніру оформив Бачурін, котрому вдалося переграти Симоненка (7:4,7:2, 7:4). А у фіналі Ярослав Войтович, якого нещодавно назвали кращим форвардом чемпіонату України серед чотирнадцятирічних, здолав опір Антона Мельника (7:4, 7:4, 7:2).

За словами головного організатора цього турніру – Василя Івлєва, він повністю задоволений змаганнями, які розвивають індивідуальну майстерність гравців. Зрештою, цей турнір став підсумковим у сезоні і, окрім «баскетбольних батлів», включив у себе ще й інші індивідуальні види змагань у «Черкаських Мавпах-99», зокрема, конкурс триочкових, штрафних кидків та індивідуальної майстерності. А всі переможці індивідуального виду програми отримали свої подарунки. Зокрема, тріумфатор турніру «1 на 1» здобув кубок та медаль, а Олексій Поплавський, котрий виграв кидковий конкурс, отримав ігрову майку «Арізони», презентовану Івлєвим. Інші ж призери отримали сюрпризи з клубного магазину «Черкаських Мавп».