"Зоря" розтрощила "Авангард" з рахунком 11:0!
Субота, 24 травня 2014, 17:15

levanIMG 9473

Чемпіонат області з футболу. 4-й тур

"Зоря" (Білозір'я) - "Авангард" (Монастерище) 11:0 (7:0)

«Зоря» (Старт): Єрошов, Зоря, Листопад, Островський, Парфьонов, Індутний, Коломієць, Гріщенко, Кошадзе, Ткаченко, Гопка

«Авангард» :   Красніцький, Галюк, Кобець , Погорей , Новохацький, Корольов,Мельник, Гамалій, Бойко, Мазур, Горкун

Голи: Гопка (13, 25, 39, 44, 59 (пен.) Зоря (21, 36) Кошадзе (34), Сторчоус (64), Трандафілов (69), Гуд (73)

Ну от і стався перший вражаючий розгром у чемпіонаті Черкаської області. Зважаючи на різницю у класі команд нижньої частини турнірної таблиці і верхньої, таких підсумків цьогоріч слід очікувати немало. Першим його автором став діючий чемпіон області. Білозірська «Зоря», яка розтрощила «Авангард» з Монастирища – 11:0! Доволі грамотний тренерський хід дозволив білозірцям зберегти мотивацію та ігрову злість майже протягом всього матчу. У старті Поліщук виставив гравців, які отримують на початку сезону значно менше ігрової практики, приміром, у порівняні з останнім матчем чемпіонату у Шполі в «одинадцять» потрапили лише троє (Єрошов, Листопад та Індутний).

14IMG 9428

Цікаво, що «Авангард» сам попросив перенести гру на годину раніше, за що і поплатився. Фізична свіжість при температурі +32 у приїжджих зберігалася хвилин 15. Саме стільки часу білозірці не могли відкрити рахунок у грі. Хоча і до цього «Зоря» могла забити: Ткаченко вивів Гопку один на один з воротарем, але у першій очній зустрічі страж воріт виручив «Авангард». Однак далі одним із героїв гри став саме форвард «Зорі». Гопка за 60 хвилин матчу (у середині другого тайму його замінили) забив п’ять голів і вибився у беззаперечні лідери бомбардирської гонки чемпіонату.  Вперше Олег розписався у воротах «Авангарда» на 13-й хвилині: Гріщенко прострілив з лівого флангу і Олег з гострого кута переправив м’яч одним дотиком під стійку воріт – 1:0.

2IMG 9487

Другий гол був організований у схожому стилі. Після затяжної атаки господарів Гріщенко знову залишили самого на фланзі, а Юрій, ніби рукою, вирізав м’яча на голову Олексію Зорі, який замкнув дальню стійку – 2:0. Карнавал лише розпочався, як не намагався Юрій Галюк завести свою команду, це у капітана «Авангарда» не виходило. Гості програвали фактично всі єдиноборства, а центр захисту ковтав один за одним атаки господарів. Відтак настав час  саме для елементів шоу, першим це зрозумів Листопад. Гріщенко знайшов свого партнера по команді фактично на лицевій лінії неподалік воротарського майданчику, а Тимофій відав шикарний прихований пас з-під себе на Гопку, Олег знову все вирішує в один дотик – 3:0. Тут і посипалося…! Взагалі за відрізок у 31-ну хвилину «Зоря» забила 7 м’ячів!!! Ще до перерви Гопка відзначився покером, у проміжку між третім та четвертим голом забивали активні у цій грі Кошадзе та Зоря, який знову виграв єдиноборство у штрафному. Взагалі такої провальної гри від «Авангарда» важко було очікувати. Команда провалювалася просто на рівному місці, навіть коли захлиналася атака господарів, «Авангард» примудрявся сам повернути гостроту біля власних воріт. Сьомий гол «Зоря» забила саме в такому стилі, організувавши мінімальний пресинг біля воріт суперника, який поплив (див. відео).

treIMG 9485
Тренерський штаб "Авангарда" на останніх хвилинах гри...

Події у другому таймі були дещо схожими. Свіжість та агресивність «Зорі» вдалося зберегти завдяки сімом замінам. Причому у другому таймі забивали якраз люди, які вийшли з лавки. Сторчоус, Трандафілов і Гуд довели справу до вражаючого розгрому. Особливої уваги заслуговує гол молодого Сторчоуса, який з метрів 30-ти поклав м’яч у дев’ятку «Авангарда». Вже коли рахунок був 11:0, «Авангард» спромігся на свій момент. Мельник, завдяки своїй швидкості, виловив довгу передачу і віддав на Гамалія. В’ячеслав, звільнившись від опіки захисника, пробив на техніку, але м’яч влучив у поперечину.

Роман Поліщук, головний тренер ФК "Зоря"