Завершився Кубок Азоту з міні-футболу!
Субота, 24 травня 2014, 20:58
24052014azotcupfinalsDSC00083
Сьогодні у Черкасах фінішував масштабний турнір «Кубок Азоту»! Змагання проходили протягом кількох місяців у трьох вікових групах.
Розпочинався фінальний день турніру з головних матчів аматорської ліги. На майданчику біля «Спортлайфа» розігрували призові місця. У матчі за бронзу зійшлися «Удар» та «Епіцентр». Статус матчу вселяв надію у цікаве протистояння, але його не вийшло. Футболісти «Епіцентру» провели потужнійший матч та легко здолали суперника – 6 : 0.
24052014azotcupfinalsDSC00065
Матч за третє місце
«Удар» - «Епіцентр» 0 : 6
Голи: Ткаченко (2), Харченко (2), Моторний, Степанов.

24052014azotcupfinalsDSC00086

А ось фінальний матч подарував глядачам чимало позитивних емоцій. «Одна Родина» та «Азот» провели якісний міні-футбольний поєдинок. Відразу стало зрозуміло, що між собою зустрічаються гідні один одного суперники. «Одна Родина» швидко заявила про себе у цьому матчі. Вже в одній із перших атак команда відкрила рахунок: Антон Вакуленко пробив здалеку – влучно – 1 : 0. Проте далі «азотівці» відвоювали центр поля й ще до перерви, зусиллями Юрія Лісняка зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед – 2 : 1.

24052014azotcupfinalsDSC00092

Проте «Одна Родина» до кінця сперечалася з суперником. На старті другого періоду команда відігралася. Але знову Юрій Лісняк і компанія продемонстрували свій високий клас. Через кілька хвилин Лісняк оформить хет-трик та дасть гольову передачу на Сухостата – 4 : 2. Однак до кінця зустрічі «Родина» дихала в потилицю суперникові. За дві хвилини до кінця матчу Антон Вакуленко накрутив суперника та відквитав один гол, але підсумок зустрічі підбив Замятін. 5 : 3, «Азот» перемагає у золотому матчі та виграє турнір!

24052014azotcupfinalsDSC00101

«Азот» - «Одна Родина» 5 : 3 (2 : 1)
Голи: Лісняк (3), Сухостат, Замятін – Вакуленко (2), Діденко.

24052014azotcupfinalsDSC00132

Пообіді у залі ПАТ «Азот» розгорілися фінальні матчі двох інших ліг: студентської та шкільної. Першими на майданчик вийшли кращі команди студентської ліги: ЧНУ (фіз.фак), ЧНУ (збірна факультетів), та ЧПТ. У турнірі трьох команд беззаперечну першість вибороли футболісти ЧНУ факультету фізкультури, які вибороли золото турніру. Боротьба за друге місце розгорілася між іншими командами, ЧПТ та ЧНУ в очній зустрічі не виявили переможця. Тому доля срібла вирішувалася з результатами зустрічей цих команд із чемпіоном. Так, за додатковими показниками срібло дісталося ЧПТ, друга команда ЧНУ завершила виступи третьою.
ЧНУ (міжфак) – ЧПТ 1 : 1
Голи: Сагач – Курінний.

24052014azotcupfinalsDSC00171

ЧНУ (фіз. фак.) – ЧНУ (міжфак) 4 : 0
Голи: Бобков (3), Дєєв.

ЧНУ (фіз. фак.) – ЧПТ 7 : 3
Голи: Дєєв (2), Педько (2), Бобков (2), Аргеєв – Курінний (2), Кальченко.

24052014azotcupfinalsDSC00138

Гравцям ЧНУ сьогодні не було рівних
І на завершення визначилися переможці дитячої ліги. У фіналі чотирьох зіграли такі школи: ЗОШ №13, №2, №10 та «Софія».У першому півфіналі зійшлися «Софія» та ЗОШ №10. Футболісти «Софії» не залишили своїм суперникам жодних шансів, команда виборола впевнену перемогу з рахунком 5 : 1 та забезпечила собі фінал.

24052014azotcupfinalsDSC00184

Другий півфінал носив досить напружений характер. ЗОШ №2 та ЗОШ №13 вели запеклу боротьбу з перших до останніх хвилин зустрічі. Спочатку гравці другої школи відкрили рахунок, але протягом гри розтратили свою перевагу й поступалися. Однак воля до перемоги у команди була більш сильною і врешті ЗОШ №2 здобула перемогу – 6 : 3.
У матчі за бронзу ЗОШ №13 святкувала перемогу над ЗОШ №10 з рахунком 4 : 0.
А в фіналі золото дісталося команді «Софія», яка мінімально переграла ЗОШ №2.

24052014azotcupfinalsDSC00231

По завершенні цього масштабного турніру переможці та призери отримали призи та подарунки від ПАТ «Азот».