Уродженець Черкащини захищатиме Україну на чемпіонаті Європи
Написав Вікторія Хамаза
Четвер, 17 квітня 2014, 18:25
17042014 DSC3282-453x300 2
   Уманський боксер виборов перепустку на чемпіонат Європи та захищатиме країну у складі збірної.
    На Черкащині остаточно сформували національну збірну України з боксу. Саме тут відбувся традиційний чемпіонат України з боксу серед юніорів. Змагання приймало місто Умань. За місце у збірній та нагороди всеукраїнської першості боролося 260 спортсменів із різних куточків країни, а саме: Донецька, Луганська, Одеси, Сум, Києва, Чернігова, Житомира, Умані та інші. Змагальники мірялися силами у 13 вагових категоріях.

17042014 DSC3282-453x300 1

Переможці «забронювали» собі місце у збірній України та перепустки на серпневий чемпіонат Європи. До складу національної команди з боксу потрапив і уродженець Черкащини – Назар Смілянець. Уманчанин засвідчив високий рівень підготовки та виборов бронзу у ваговій категорії 54 кг. За підсумками загальнокомандного заліку, перше місце та найбільше медалей вибороли спортсмени з Донецька. Друге місце дісталося боксерам з Луганська, третє – команді з Одеси.