П'ятниця, 27 липня 2012, 08:07

1213391609_bxp67974s

Справжнім екзаменом з фізичної підготовки стала товариська зустріч з футболу між командами Черкаської райдержадміністрації та ветеранів «Зорі» Білозір’я на зеленому килимі поля Білозірського спортивного комплексу.

Честь адміністрації, до Дня Державної служби, захищали гравці районної ради, відділів сім’ї, молоді та спорту і архітектури райдержадміністрації, управління економіки, податкової інспекції, санітарної епідеміологічної станції.

Психологічна зарядженість на боротьбу та спортивний азарт додавали тактики та швидкості. Після яскравих атакуючих дій, перший гол на 15 хвилині у білозірські ворота забив Сергій Євстратенко з управління економіки. Але пенальті на останній хвилині матчу зрівняли рахунок. Тож підсумок цієї цікавої гри 1:1. Вітали футболістів голова райдержадміністрації Євген Влізло та голова районної ради Микола Смірнов.