Черкащанин подарував Україні перемогу
Написав Вікторія Хамаза
Середа, 30 листопада 2011, 15:11
sdfddfgfg34235jyhjt6uyhergЗавдяки черкащанину Сергію Гречкосію вперше за всю історію Чемпіонату світу з важкої атлетики перше місце посіла Україна.  Золото Чемпіонату світу з важкої атлетики серед ветеранів виборов черкащанин Сергій Гречкосій. Ставши у минулому році чемпіоном СНД серед ветеранів, спортсмен на цьому не зупинився. Цього року черкаський важкоатлет пробував свої сили уже на Чемпіонаті світу, де виступав у складі української збірної. А змагатися нашому земляку довелося із спортсменами з тридцяти трьох країн світу. Але маючи неабиякий досвід, адже  за свою кар’єру Сергій Гречкосій здобував не одну перемогу, важкоатлет продемонстрував справді високий рівень майстерності та підкорив міжнародне жюрі. У віковій групі «35-39 років» і ваговій – до 85 кілограмів золото виборов наш земляк. Наступним відповідальним змаганням для важкоатлета стане Чемпіонат світу 2012 року у Львові та всесвітні ігри ветеранів, що пройдуть у Турині.

Як повідомляє ТРК «Вікка», у командному заліку вперше за всю історію Чемпіонату перше місце посіла Україна, обійшовши Росію на 2 очки. На третьому місці опинилася Венесуела.