Вперше на Універсіаді Кошелюк вийшов у стартовому складі і відіграв 89 хвилин.

Україна (студентська збірна) − Туреччина (студентська збірна) - 3:1

Україна: Шевченко - Пінчук, Бочкур, Курило, Зозуля, Нурідінов, Ківа, Кошелюк (Башлай, 89), Мединський, Кравченко, Галенко (Панасенко, 79).

Голи: Галенко (51), Кравченко (63), Ківа (90) − Доган (65).

Збірна команда України серед студентів перемогла збірну Туреччини у третьому матчі групового турніру на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані з рахунком 3:1 та вийшла до плей-офф змагань. За збірну України відзначився Ярослав Галенко на 51-й хвилині матчу. За вісім хвилин другий м’яч у ворота суперників вдалося забити Сергію Краченку. Турецька збірна спромоглася відіграти лише один м’яч: на 65-й хвилині Такіл Доган вразив ворота Олексія Шевченка. Суперники збірної України догравали матч у меншості після вилучення захисника Ченка Каплана на 85-й хвилині. На 90-й хвилині фінальну крапку в матчі влучним ударом встановив Андрій Ківа - 3:1.

Перемога української команди дозволила нашим студентам набрати чотири очки, фінішувати на другій сходинці у групі слідом за командою Японії та пробитися до плей-офф змагань.