Стартував Кубок Черкаської області з футболу
Написав Максим Гаптар, Ігор Соболенко
Понеділок, 14 квітня 2014, 17:11
14042014footballoblascup0a37433269fe
Цього вікенду на Черкащині пройшли матчі першого раунду Кубка області з футболу.
Лідери минулорічного чемпіонату області участі в 1/16 кубка не брали. Зі стадії 1/8 розпочнуть свої виступи "Зоря" (Білозір’я), "Уманьферммаш" (Умань), "Ураган" (Кривоносівка), "Наша Ряба" (Катеринопіль). Втім в матчах 1/16 кубка було чимало цікавих результатів. Так, головною сеснацією раунду став виліт амбітної "Пальміри". Команда із Золотоніського району у серії пенальті поступилася команді "Наша Ряба" (Степанці, Канівський район). Основний час матчу завершився нічиєю 3 : 3. У серії 11-метрових "Наша Ряба" святкувала перемогу з рахунком 3 : 1!
Інша команда із села Степанці, "Росава" також вибила команду Вищої ліги, "Колос" (Вільшана) з рахунком 3 : 1 у серії пенальті. Постійний учасник чемпіонату області, "Авангард" не з’явився на свій матч та отримав технічну поразку.

"Городище" - "УТК-Ятрань" 0:6 (0:2)
13 квітня. 13-00. Городище. 100 гл.
Арбітр: Фощій (Черкаси)
"УТК-Ятрань": Московський (46, Прудиус), Мельник, Гончарук, Д.Казанюк (66,Авраменко), Ткач (54, Ю.Дзига), Малютін (58, Стеценко), Троян (54, Дудник), Коломієць, О.Казанюк, Трифонов, Баланюк (46,Є.Єжаченко)
Голи: Ткач (24), О.Казанюк (39), Коломієць (47), Є.Єжаченко (63), Ю.Дзига (76), Трифонов (87)
Попередження: Малютін

Уманський район в першому раунді Кубка області перемагає 12:1
"УТК-Ятрань" входить в третій свій сезон

Обласна федерація з першого матчу приділила особливу увагу поєдинку за участю "УТК-Ятрань" - зустріч обслуговував діючий арбітр УПЛ Юрій Фощій
Вже на перших секундах матчу тепличники могли забивати, але господарі по-хокейному самовіддано змогли відбитися. В подальшому територіальна первага гостей була беззаперечною. На 10-й хвилині мяч ще раз добряче полоскотав нерви всім у господарському воротарському майданчику. але знову не опинився за лінією воріт.
на перших же секундах тепличники могли забивати
аж десь хвилини до 20-ї "Городище" змогло перейти середню лінію поля. Навіть заробили право на кілька стандартних положень. Але пара-трійка кутових і штрафний з небезпечної позиції не створили проблем воротарю і захисту. А ось "УТК-Ятрань" на 24-й хвилині черговий свій шанс використали. Олександр Казанюк гарно подав зліва а Андрій Ткач буквально розстріляв ворота суперника. Є перший гол сезону! Це не сильно вплинуло на перебіг гри. Гості володіли ініціативою. І до перерви змогли подвоїти рахунок. На 39-й хвилині господарі дозволили собі розкіш - вони дали Олександру Казанюку час прийняти мяч, обробити і пробити. Для такого майстра 25 метрів відстані - не проблема! 0:2.
Сергій Баланюк активно провів свої перші 45 офіційних хвилин за тепличників
Після перерви господарі змогли протриматися ще менше. Олександр Казанюк розігнав чергову атаку, кинувши в прорив Сергія Коломійця і фланговий півзахисник зміг поцілити в самісіньку дальню "девятку"!!! Видно роки тренувань! 0:3!
Далі то вже було побиття. Сили господарів танули на очах а гості лише розпробували смак гри. Тут і витончені комбінації, елегантні пропускання мяча на партнера, що набігає, і паси пятками і т.д. Ну і три голи-красені! Завершилося перемогою в шість мячів, хоча могло бути і більше. У господарів можна згадати лише по суті два моменти ( в одному з них після добивання мяч поцілив у поперечину).