У Черкасах визначилися найсильніші шкільні волейбольні команди серед хлопців
Написав Ігор Волошин
Четвер, 01 грудня 2011, 09:47

voley

27 шкільних команд визначали між собою найсильніший волейбольний колектив. У Черкасах завершилися змагання з волейболу серед хлопців за програмою міської Спартакіади.
На старті турніру школи розділили на 6 підгруп, володарі перших і других місць вийшли до півфіналу. Переможці півфіналів потрапили до фінальної стадії змагань, які прийняла гімназія № 31.Тож найсильніший з-поміж себе колектив у запеклих поєдинках визначали загальноосвітні школи № 8 і 25, спеціалізовані школи № 17, 27, гімназія № 31 і фізико-математичний ліцей.
   У підрахунку результатів виявилося, що три колективи набрали однакову кількість очок – загальноосвітні навчальні заклади № 17, 25 і 31. Відтак суддям довелося підраховувати зароблені очки команд по партіях. Зрештою перемогу в змаганнях присудили господарям майданчика – гімназії № 31, школа № 25 стала другою, а бронзові нагороди приміряла спеціалізована школа № 17.
На спартакіаду завітали представники професійного волейбольного чоловічого клубу «Імпексагро Спорт Черкаси», які подарували призерам м’ячі, грамоти й медалі.
    За програмою шкільної спартакіади вже завершилися змагання з легкоатлетичного чотириборства, шахів, шашок, «шкіряного м’яча» у двох вікових групах, дівчачому і хлопчачому волейболі.
  "Також у нас за кілька днів стартують баскетбольні баталії серед хлопців. А невдовзі – баскетбол серед дівчат, «Старти надій», легка атлетика, легкоатлетична естафета, «Зірниця», Ігри чемпіонів, шкіряний м’яч серед хлопців 2001 р.н.,", – розповідає методист черкаського методкабінету установ освіти Черкас Степан Прокопенко. Торік найспортивнішою школою міста став колегіум «Берегиня».

Додатково:
Переможці волейбольних змагань (гімназія № 31) виступала у такому складі: Мисан Дмитро, Пархоменко Віталій, Максименко Антон, Ярмілко Євген, Шевченко Андрій, Шевченко Едуард, Пухир Владислав, Тирінов Антон, Компанієць Максим. Учитель – Ніна Андріївна Бондаренко.