Перший спаринг «Черкаського Дніпра»
Вівторок, 27 червня 2017, 16:44

d3587905ca463c2d9b5536a07093553c

«Арсенал-Київ» Київ – «Черкаський Дніпро» 4:0. 27 червня 2017 р. с.Щасливе. Стадіон «Княжа-Арена».

«Черкаський Дніпро»: О.Будюк, О.Тарасенко, І.Никитенко, Д.Шведенко, А.Сторчоус, Р.Гончаренко, О.Передерій, А.Крамар, В.Бойко, Л.Кошадзе, Р.Качур. Виходили на заміну: Є.Панченко, Д.Шурубура, В.Чорний, В.Тенжицький, А.Липовий, В.Білоус, В.Орел.

Голи: (35), (61), (86), (90+4).

«Черкаський Дніпро» у рамках підготовки до нового сезону 2017/18 рр. провів свій перший контрольний матч. Гра відбулась у с.Щасливе, що під Києвом і тривала три тайми по 30 хвилин.

Значно омолоджена команда гідно протистояла своєму опоненту, проте фізично посипалась наприкінці поєдинку. Відзначимо, що рахунок міг би бути дещо іншим, адже за попередньою домовленістю сторін у звітній грі вилучені з поля гравці, мали право бути замінені. Відтак на кількісний склад господарів поля не вплинули дві червоні картки. Зокрема за фол останньої надії проти Віталія Бойка, який мав шанс реалізувати вихід один в один.