Молодіжний склад «Черкаського Дніпра» трощить свого чергового суперника

17 травня 2017 р. с.Білозір'я.

Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» – «Олімп-СДЮШОР-2» Кропивницький  6:0 (0:0)

Академія «Черкаський Дніпро-Зоря»: В.Марченко (В.Удод, 77), В.Коломоєць (Д.Левченко, 70), А.Лакеєнко, А.Мовляйко, Р.Іскандеров (А.Стрикаль, 46), В.Орел, В.Бойко, Н.Маслов (О.Передерій, 46), Ю.Шіман (В.Чорний, 46), С.Нікішов (В.Тенжицький, 46), В.Білоус (І.Давиденко, 46). Тренер: О.Кирилюк.

Голи: В.Бойко (46), І.Давиденко (49, 87), В.Орел (66), В.Чорний (71 пен., 75).

Найближчий резерв професіональної команди «Черкаський Дніпро» здобув чергову чотирнадцяту перемогу у Чемпіонаті України серед команд І ліги (U-19). Попри дострокове здобуття перепустки до «фіналу чотирьох» підопічні Олександра Кирилюка, не збавляючи обертів, продовжують буквально трощити своїх опонентів.

У селі Білозір’я «академіки» розібралися із однолітками з кропивницького «Олімпік-СДЮСШОР-2» 6:0.

У першому таймі тренерський штаб задіяв гравців, які не мали достатньої ігрової практики. Більшість футболістів наданим шансом не скористалась, проведені у перерві матчу заміни переломили хід поєдинку. Голи у ворота приїжджої команди почали залітати з позитивною математичною періодичністю – дублями відзначилися Ілля Давиденко та Вадим Чорний, ще по разу відзначилися Віталій Бойко і В’ячеслав Орел.

Заключний матч групового етапу «академіки» проведуть за тиждень у Сумах проти «Барси».