Вхід на сайт


Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Cheap Authentic Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Cheap Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap MLB Jerseys Lamar Jackson jersey Wholesale Jerseys
Чемпіонат Черкаської області з футболу. Вища ліга 2019
Print
1 тур 04-05-2019 16:00 УТК 3 : 0 "Олімп"
  04-05-2019 16:00 МСК Дніпро 0 : 2 СК "Базис"
  04-05-2019 16:00 "Росава" 0 : 1 "Златокрай-2017"
  04-05-2019 16:00 "Альтаїр" 8 : 0 "Родень"

2 тур 11-05-2019 16:00 "Авангард" 0 : 8 УТК
  11-05-2019 16:00 "Олімп" 0 : 4 "Альтаїр"
  11-05-2019 16:00 СК "Базис" 3 : 0 "Наша Ряба"
  11-05-2019 16:00 "Златокрай-2017" 3 : 0 МСК Дніпро
  11-05-2019 16:00 "Родень" 1 : 3 "Росава"

3 тур 18-05-2019 14:00 СК "Базис" 6 : 0 "Родень"
  18-05-2019 16:00 "Златокрай-2017" 7 : 2 "Авангард"
  18-05-2019 16:00 МСК Дніпро 1 : 3 УТК
  18-05-2019 16:00 "Наша Ряба" 3 : 8 "Олімп"
  18-05-2019 16:00 "Росава" 0 : 3 "Альтаїр"

4 тур 25-05-2019 16:00 "Златокрай-2017" 3 : 2 СК "Базис"
  25-05-2019 16:00 "Родень" 1 : 7 "Наша Ряба"
  25-05-2019 16:00 "Альтаїр" 9 : 0 "Авангард"
  25-05-2019 16:00 УТК 4 : 0 "Росава"

5 тур 01-06-2019 16:00 СК "Базис" 6 : 1 "Авангард"
  01-06-2019 16:00 "Росава" 4 : 3 "Олімп"
  01-06-2019 16:00 МСК Дніпро 5 : 0 "Родень"

1 тур 05-06-2019 17:00 "Наша Ряба" 4 : 1 "Авангард"

6 тур 08-06-2019 16:00 "Альтаїр" 1 : 0 МСК Дніпро
  08-06-2019 16:00 "Олімп" 2 : 3 СК "Базис"
  08-06-2019 16:00 "Авангард" 0 : 3 "Росава"
  08-06-2019 16:00 "Родень" 0 : 7 "Златокрай-2017"
  08-06-2019 16:00 УТК 4 : 1 "Наша Ряба"

7 тур 15-06-2019 16:00 СК "Базис" 2 : 2 УТК
  15-06-2019 16:00 "Наша Ряба" 1 : 3 "Альтаїр"
  15-06-2019 16:00 МСК Дніпро 2 : 2 "Росава"
  15-06-2019 16:00 "Родень" 2 : 1 "Авангард"
  15-06-2019 16:00 "Златокрай-2017" 2 : 0 "Олімп"

4 тур 19-06-2019 17:30 "Олімп" 5 : 2 МСК Дніпро

8 тур 22-06-2019 16:00 "Олімп" 4 : 0 "Родень"
  22-06-2019 16:00 УТК 2 : 2 "Златокрай-2017"
  22-06-2019 16:00 "Альтаїр" 0 : 1 СК "Базис"
  22-06-2019 16:00 "Авангард" 2 : 1 МСК Дніпро
  22-06-2019 16:00 "Росава" 4 : 1 "Наша Ряба"

9 тур 29-06-2019 16:00 СК "Базис" 2 : 1 "Росава"
  29-06-2019 16:00 "Златокрай-2017" 1 : 4 "Альтаїр"
  29-06-2019 16:00 "Олімп" 8 : 1 "Авангард"
  29-06-2019 16:00 "Родень" 1 : 5 УТК
  29-06-2019 16:00 "Наша Ряба" 2 : 2 МСК Дніпро

5 тур 03-07-2019 16:00 "Альтаїр" 2 : 1 УТК
  06-07-2019 16:00 "Наша Ряба" 6 : 6 "Златокрай-2017"

технічні перемоги 26-08-2019 00:00 "Росава" - : - МСК Дніпро
  26-08-2019 00:00 МСК Дніпро - : - "Наша Ряба"
  26-08-2019 00:00 МСК Дніпро 0 : 1 "Олімп"
  26-08-2019 00:00 УТК 1 : 0 МСК Дніпро
  26-08-2019 00:00 МСК Дніпро - : - "Авангард"
  26-08-2019 00:00 СК "Базис" 1 : 0 МСК Дніпро
  26-08-2019 00:00 МСК Дніпро 0 : 1 "Альтаїр"
  26-08-2019 00:00 "Родень" 1 : 0 МСК Дніпро
  26-08-2019 00:00 МСК Дніпро 0 : 1 "Златокрай-2017"

10 тур 28-08-2019 17:00 "Олімп" 1 : 2 УТК
  31-08-2019 16:00 "Родень" 0 : 4 "Альтаїр"
  31-08-2019 16:00 "Авангард" 3 : 0 "Наша Ряба"
  31-08-2019 16:00 "Златокрай-2017" 1 : 0 "Росава"

11 тур 07-09-2019 16:00 УТК 10 : 0 "Авангард"
  07-09-2019 16:00 "Наша Ряба" 1 : 2 СК "Базис"
  07-09-2019 16:00 "Росава" 2 : 0 "Родень"
  07-09-2019 17:00 "Альтаїр" 1 : 0 "Олімп"

12 тур 14-09-2019 12:00 "Авангард" 1 : 4 СК "Базис"
  14-09-2019 15:00 УТК 2 : 1 "Альтаїр"
  14-09-2019 16:00 "Златокрай-2017" 1 : 1 "Наша Ряба"
  14-09-2019 16:00 "Олімп" 4 : 1 "Росава"

13 тур 21-09-2019 16:00 "Авангард" 2 : 4 "Альтаїр"
  21-09-2019 16:00 "Росава" 4 : 3 УТК
  21-09-2019 16:00 "Наша Ряба" 3 : 1 "Родень"

14 тур 28-09-2019 14:00 "Родень" 0 : 4 СК "Базис"
  28-09-2019 16:00 "Олімп" 3 : 0 "Наша Ряба"
  28-09-2019 16:00 "Авангард" 0 : 2 "Златокрай-2017"
  28-09-2019 16:00 "Альтаїр" 3 : 0 "Росава"

15 тур 05-10-2019 15:00 "Росава" 1 : 1 "Авангард"
  05-10-2019 15:00 "Златокрай-2017" 5 : 0 "Родень"
  05-10-2019 15:00 "Наша Ряба" 1 : 9 УТК
  05-10-2019 15:00 СК "Базис" 3 : 1 "Олімп"

16 тур 12-10-2019 15:00 "Авангард" - : - "Родень"
  12-10-2019 15:00 "Альтаїр" - : - "Наша Ряба"
  12-10-2019 15:00 "Олімп" - : - "Златокрай-2017"
  12-10-2019 15:00 УТК - : - СК "Базис"

13 тур 19-10-2019 15:00 СК "Базис" - : - "Златокрай-2017"

17 тур 26-10-2019 15:00 "Наша Ряба" - : - "Росава"
  26-10-2019 15:00 "Родень" - : - "Олімп"
  26-10-2019 15:00 "Златокрай-2017" - : - УТК
  26-10-2019 15:00 СК "Базис" - : - "Альтаїр"

18 тур 02-11-2019 15:00 УТК - : - "Родень"
  02-11-2019 15:00 "Авангард" - : - "Олімп"
  02-11-2019 15:00 "Росава" - : - СК "Базис"
  02-11-2019 15:00 "Альтаїр" - : - "Златокрай-2017"
Афіша
ФУТБОЛ
 
Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд
Неділя, 13 жовтня. Початок гри о 14:00. Черкаси. Центральний стадіон
МСК «Дніпро» (Черкаси) - «Олімпік» (Кропивницький)
АНОНС

 .

2609Футзал Лого 2

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь у наступних змаганнях:

 Чемпіонат Черкаської області з футзалу у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, перша ліга (місце проведення: Черкаси, СК «Будівельник»). Старт змагань 17 листопада 2019 року. Прийом заявок до 20 жовтня 2019 року.

 Кубок Черкаської області з футзалу. Змагання проходитимуть у кілька етапів з формуванням груп за територіальним принципом. Прийом заявок до 01 листопада 2019 року.

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах: «Корпоративна ліга» – грають лише працівники одного підприємства і «Бренд-ліга» – склад команди формується без прив’язки гравців до того чи іншого підприємства (місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл» (знаходиться на КП «Центральний стадіон»). Прийом заявок до 01 листопада 2019 року.

Детальніша інформація у організаторів змагань:

 093-519-35-45

 063-134-44-21

IMG-81f33e8624a696028dcac3eb61bf3883-V
 
IMG-477db6ddc09635ce67034ba6aef591c5-V

Футбольний клуб «Черкаси» проводить

додатковий набір юнаків у групи:

2005-2007 р.н. – тренер Горкун В.

(тел.: 066-326-18-01; 067-575-64-55)

2008-2010 р.н. – тренер Агарін О.

(тел.: 050-969-20-13)

Ми в соціальних мережах

2 27   chs   images4190517

2 27dniprofbiinsta

freya

Интернет-магазин Store.volleyball.ua

020419 1

© 2011

Всі права захищено. Інформаційний партнер ТОВ "Довідкове бюро"