V Тур
Хімелектробуд 1 : 5
Цетус
22-01-2012 12:00

«Цетус» і «Рятівник-2» ті команди, які мають стовідсотковий показник. Пропустивши минулий тур, «Цетус» мав на меті наздогнати «Рятівник-2», який набрав 12 пунктів. Забігаючи наперед, скажемо, що це у них вдалося. Однак легкої прогулянки у цьому матчі для «Цетуса» не було. «Хіміки» хоча й не могли перетнути середину поля, проте якісно стояли у захисті не даючи «Цетусу» забити. Проте, постійно атакуючи, «Цетус» таки зумів знайти ключик від воріт «Хімелектробуду» й таки відкрити рахунок. Пропущений гол змусив «хіміків» задумуватися про атаку, і одного разу їм вдалося відігратися. 1 : 1. Такого запалу від «Хімелектробуду» не чекав ніхто. І вони трималися, стояли міцно і в другому таймі, змусивши нервувати гравців «Цетусу». Але клас останніх дався взнаки. За 5 хвилин до кінця матчу «Цетус» вийшов уперед і далі лише збільшував свою перевагу. 5 : 1, рахунок не по грі.